Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Koniew, 4907

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Tomasz Koniew
Do 30. roku życia było świetnie. Potem wydarzyło się coś dziwnego. Zacząłem słabnąć. Dziś mogę podnieść kota, ale żony - już nie. Jestem jak bokser pozbawiony mięśni, który walczy w ringu z mistrzem świata. Miopatia mitochondrialna wysysa ze mnie energię. A z mięśni spuszcza powietrze. Chce mnie pokonać, ale ja mam inne plany. Zamierzam ją spowolnić i osłabić. Do tego jednak potrzebne mi są rehabilitacja i odpowiednie suplementy diety. Dzięki temu moje komórki zaczną wreszcie produkować energię. Teraz produkują jej tyle, co kot napłakał. Ten sam kot, którego jeszcze (!) jestem w stanie unieść. Miopatia nigdy się nie poddaje. Ale ja – też nie! Chcesz pomóc mi znokautować miopatię?Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Koniew, 4907 ułatwiasz mi nierówną walkę z czasem.Więcej informacji o tej niezwykle rzadkiej chorobie znajdziesz tutaj: www.miopatia.pl

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: