Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Sobiech, 185

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Marianna Sobiech
Mam na imię Marianna, mam 40 lat. Choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce - czterokończynowe. Przeszłam kilka operacji. Poruszam się o kulach, a na dłuższych na wózku inwalidzkim.Pragnę biegać jak inni. W tym celu potrzebna jest mi stała rehabilitacja. Pragnęłabym nie używać wózka i chodzić o własnych siłach. Lubię turystykę, książki i kino. Przyjemność sprawia mi poznawanie nowych ludzi. Mimo swojej niepełnosprawności staram się być bardzo aktywna. Zbieram pieniądze na rehabilitację, turnusy rehabilitacyjne, usprawnienia w codziennym funkcjonowaniu, sprzęt specjalistyczny i rehabilitacyjny, szkolenia.POMOŻ MI REALIZOWAĆ MARZENIA!Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sobiech, 185 pomagacie mi Państwo realizować marzenia i wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.Z góry serdecznie dziękuję za okazaną mi pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: