Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Pawełczyk, 16370

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Mirosław Pawełczyk
Cześć. Mam na imię Mirek i mam 44 lata. Od marca 2022 r. jestem w drodze po życie i zdrowie, za którymi bardzo tęsknię. Zdiagnozowano u mnie guz mózgu. To powaliło mnie na kolana, skasowało plan na przyszłość i kazało ruszyć w drogę, w której proszę Cię o finansowe wsparcie.Usunięcie nowotworu i krwiaka, który pojawił się po pierwszej operacji, spowodowało dużo uszkodzeń neurologicznych. Dziś, dzięki nieprzerwanej rehabilitacji nauczyłem się ponownie oddychać, jeść, mówić. Od wyjścia ze szpitala w lipcu 2022 r. uczę się chodzić i korzystać z wózka inwalidzkiego, od którego będę zależny jeszcze długo. Chciałbym być znowu samodzielny. Do tego potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Specjaliści, widząc mój progres, dają dobre rokowania. Dzięki Tobie, uda nam się!POMÓŻ MI W ODZYSKANIU SPRAWNOŚCIPrzekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PAWEŁCZYK, 16370 pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy