Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Czechowicz, 12902

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Filip Czechowicz
Mam na imię Filipek, urodziłam się 28.06.2017 w 36 tygodniu ciąży z niską masą ciała 1380g. Jestem wesołym i uśmiechniętym chłopcem mimo, iż wada genetyczna, głęboki niedosłuch i anomalie rozwojowe błędnika namieszały w moim życiu i bardzo opóźniły moj rozwój psychoruchowy.Jednak nie poddaje się i żaden czarny scenariusz mi nie straszny. Gdyż miałem nie siedzieć a siedzę, miałam nie raczkować a raczkuje, miałem nie chodzić, a robie juz samodzielnie 12 kroków. Dzięki państwa pomocy oraz wsparciu i wytrwałości najbliższych może kiedyś w przyszłości jak koledzy bede biegać, skakać, grać w piłkę czy jeździć na rowerze.Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem CZECHOWICZ,12902 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie, dalszą rehabilitacje oraz koszty związane ze sprzętem ortopedycznym a także turnusy logopedyczne.

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.