Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK 'N' ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Weroniki Cholewy

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Weronika Cholewa
Weronika ma 27 lat, jest ilustratorką. Kocha rysować i tworzyć bajkowe światy dla swoich postaci. Po leczeniu raka piersi i operacji usunięcia węzłów chłonnych, Jej ręka puchła, co uniemożliwiało sprawne funkcjonowanie. Weronika musi kontynuować rehabilitację, regularnie korzystać z drenażu limfatycznego i kompresów. Te zabiegi są niestety coraz droższe. Pomóż tej utalentowanej dziewczynie robić to, co kocha i przekaż Jej 1,5% podatku.

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy