Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK 'N' ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Poli Tabaczyńskiej

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Pola Tabaczyńska
Pola miała 28 lat, była szczęśliwą żoną i mamą prawie dwulatka, gdy dowiedziała się, że jest chora na raka piersi. Leczenie pochłonęło dużo czasu i energii, ale przyniosło efekty! Choroba jest w remisji. Jednak terapia mocno osłabiła organizm Poli, a złagodzenie skutków ubocznych leczenia to codzienna praca. W życie Poli na stałe wpisała się rehabilitacja, konsultacje medyczne i badania, leczenie stomatologiczne, a także wsparcie psychologiczne i dietetyczne. Droga do zdrowia generuje trudne do udźwignięcia koszty. Okaż Poli wsparcie, przekazując 1,5% podatku.

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy