Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK 'N' ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Moniki Kaźmierczyk

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Monika Kaźmierczyk
Monika ma 25 lat i tak, jak jej rówieśnicy chce odkrywać świat z uśmiechem na twarzy. Po diagnozie raka kości szczęki, spełnienie tego marzenia oznacza szereg zabiegów i stałą rehabilitację. Rekonstrukcja, protetyka, estetyka szczęki i ćwiczenia wiążą się z wysokimi kosztami. Przekaż Monice 1,5% podatku i pomóż spełnić marzenie o uśmiechu.

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy