Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK 'N' ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Katarzyny Koralczyk

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Katarzyna Koralczyk
Kasia to ciekawa świata miłośniczka kotów. W ostatnich latach przeszła trudne leczenie raka piersi, w tym kilka operacji, chemię i radioterapię. Dziś, dzięki Waszemu wsparciu chodzi na rehabilitację, trzyma się specjalistycznej diety i wykonuje zalecone badania. To praca, dyscyplina, ale i koszt, w którego pokryciu możesz jej pomóc. Przekaż Kasi 1,5% podatku.

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy