Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK'N'ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Katarzyny Adamkiewicz

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Katarzyna Adamkiewicz
Katarzyna jest w trakcie leczenia raka. Niestety konsekwencją przyjmowania przez nią silnych leków jest neuropatia, czyli uszkodzenie nerwów. To – jak pisze – uciążliwa dolegliwość, ale dzięki przyjmowaniu dodatkowych farmaceutyków – jest do zniesienia. Kasia musi regularnie robić badania, pojawiać się na wizytach kontrolnych i dbać o suplementację – to wszystko kosztuje. Możesz ją wesprzeć! Przekaż 1,5% podatku i pomóż Kasi przejść przez raka.

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy