Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK 'N' ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Jakuba Chęcińskiego

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Jakub Chęciński
Jakub czerpał z życia garściami: aikido, motocykl, paralotniarstwo, bieganie. Wszystko, co kochał poszło w odstawkę, by mógł skupić się na leczeniu. Terapia Jakuba wymaga dużo siły, bo zakłada 5 lat chemii bez przerwy. Leki wspierające organizm, rehabilitacja i fizjoterapia to konieczność, ale i wysoki koszt. Przekaż 1,5% podatku i pomóż Jakubowi przejść przez raka!

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy