Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK 'N' ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Iwony Kłopockiej

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Iwona Kłopocka
Iwona jest w trakcie leczenia raka piersi. Jako mama trójki dzieci chce stanąć na nogi jak najszybciej. Szansą na wyleczenie jest lek Keytruda, którego każde podanie to koszt prawie 14 000 złotych, do tego dochodzą dojazdy do szpitala i pozostałe leki. Zbieramy środki, które pozwolą Iwonie kontynuować leczenie. Przekaż 1,5% podatku i pomóż Jej przejść przez raka.

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy