Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK 'N' ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Anny Szwinge

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Anna Szwinge
Ania ma 32 lata i czteroletnią córeczkę. Dzielnie przechodzi kolejne etapy leczenia raka jajnika. Uczy się żyć na nowo, być tu i teraz ze swoją rodziną. Wasze wsparcie pomogło sfinansować dotychczasową terapię, jednak kontynuacja leczenia to kolejne wydatki. Ania chce nadal tworzyć wspomnienia z bliskimi a nie być dla nich wspomnieniem. Pomóż Jej, przekazując 1,5% podatku.

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy