Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK'N'ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Anny Szwinge

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Anna Szwinge
Anna miała życie, o którym mówiła, że jest szczęśliwe. Gdy wydawało się, że błogie, rodzinne dni będą trwać wiecznie, pojawił się rak jajnika – od razu w zaawansowanym stadium. Świat Ani i jej rodziny stanął na głowie. By sprawnie przechodzić przez chorobę i łagodzić jej skutki, potrzebuje pieniędzy na leczenie, rehabilitację, dojazdy do lekarza i konsultacje. Możesz jej pomóc je zdobyć – przekaż 1,5% swojego podatku i wesprzyj ją w przejściu przez raka.  

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: