Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK 'N' ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Anny Pietrzykowskiej

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Anna Pietrzykowska
Anna dowiedziała się, że jest chora, gdy pojawiły się przerzuty do kości. Ból kręgosłupa z tym związany uniemożliwia jej pracę. I choć terapia daje szansę na stabilizację choroby, jednocześnie bardzo osłabia organizm. Anna potrzebuje Twojego wsparcia, by opłacić badania i konsultacje specjalistyczne, zalecone terapie wspierające i leczenie stomatologiczne. Pomóż Jej uśmierzyć ból, ustabilizować chorobę i jak najdłużej spędzać czas z bliskimi. Przekaż 1,5% podatku na leczenie Anny.

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy