Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Rakuś, 9636

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Katarzyna Rakuś, mam 40 lat. Jestem mamą 8 letniej Amelki. W czerwcu 2016 roku wykryto u mnie raka piersi. Niestety nowotwór okazał się na tyle groźny, że rozprzestrzenił się po całym organizmie...
Nazywam się Katarzyna Rakuś, mam 40 lat. Jestem mamą 8 letniej Amelki. W czerwcu 2016 roku wykryto u mnie raka piersi. Niestety nowotwór okazał się na tyle groźny, że rozprzestrzenił się po całym organizmie. Złośliwy rak piersi z przerzutami, najgorszy, najbardziej niebezpieczny. To on chce mnie zabrać, a przecież jestem dobrą matką. Amelka ma dopiero 8 lat, w przyszłym roku pójdzie do komunii, żadne dziecko nie powinno w tak ważnej chwili być bez mamy. Córka widzi jak słabnę z każdym dniem… Przeszłam kilka cykli chemioterapii, immunoterapii i radioterapię. Dotychczasowe leczenie nie dało oczekiwanych rezultatów. Codzienne bóle, wymioty, brak snu sprawiają, że z każdym dniem jestem coraz słabsza. Ale walczę, bo mam, dla kogo! Niestety czas działa na moja niekorzyść, dlatego Ja i moja rodzina poszukujemy wsparcia również za granicą. Koszty związane z leczeniem i rehabilitacją cały czas rosną. W związku z tym proszę o wsparcie finansowe życzliwych ludzi. Toczę teraz najtrudniejszą i jednocześnie najważniejszą walkę - walkę o swoje życie. Otwórz swoje serce i pomóż mi walczyć!   Wszystkim dobrym ludziom z całego serca dziękuję!!!

Rakuś, 9636
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: