Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wrzesińska, 9243

Kilka słów o beneficjencie

Hania w listopadzie 2017 roku skończyła 4 lata. We wrześniu 2015 roku zdiagnozowano u niej cukrzycę I typu...
Hania w listopadzie 2017 roku skończyła 4 lata. We wrześniu 2015 roku zdiagnozowano u niej cukrzycę I typu. Od tego czasu skazana jest na ciągłe pomiary glukozy we krwi za pomocą glukometru oraz podaż insuliny. Aby zmniejszyć częstotliwość kucia paluszków zaczęliśmy stosować system monitorowania (Libra). Niestety nie jest on refundowany, a dla rodziny jest to duży miesięczny wydatek.Do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi i życia bez powikłań cukrzycowych potrzebne są także zbiorniki na insulinę, lancety do nakłuwacza, paski do glukometru, plastry do zabezpieczania wkłuć i sensorów itp.Hania każdego dnia dzielnie stawia czoło swojej chorobie. Wspieramy ją z całych sił. Pragniemy córce zapewnić lepszą jakość życia, a do tego potrzebne są odpowiednie środki.

Wrzesińska, 9243
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: