Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Krosman, 9110

Kilka słów o beneficjencie

Cześć, mam na imię Filip i mam 6 lat. W wieku 2 lat zdiagnozowano u mnie autyzm, który sprawia, że mam wiele trudności w relacjach społecznych....
Cześć, mam na imię Filip i mam 6 lat. W wieku 2 lat zdiagnozowano u mnie autyzm, który sprawia, że mam wiele trudności w relacjach społecznych. Jestem chłopcem bardzo ruchliwym, wszędzie mnie pełno, nie wyczuwam zagrożenia wynikającego z mojego zachowania, nie umiem kontrolować emocji. Moja choroba nie pozwala zrozumieć poleceń, oczekiwań osób dorosłych. Pomimo ogromnej pracy rodziców i terapeutów, w dalszym ciągu mam problemy z komunikowaniem się, relacjami w grupie rówieśniczej, a także zaspokajaniem podstawowych potrzeb fizjologicznych. Wciąż nie potrafię zakomunikować, że jestem głodny, chory, zmęczony. Nadal potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Dodatkowo mam nadwrażliwość słuchową i dotykową, co powoduje, że niektóre dźwięku oraz faktury sprawiają mi ból i cierpienie. Poza tym od niedawna mam też kłopoty ze wzrokiem. Stwierdzono u mnie astygmatyzm, nadwzroczność i zeza rozbieżnego. Prócz tego od półtora roku zmagam się z poważnymi problemami układu odpornościowego, a także pokarmowego oraz licznymi nie tolerancjami pokarmowymi, dlatego też jestem na specjalnej diecie.

Krosman, 9110
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję