Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Piechnik, 8688

Kilka słów o beneficjencie

Nasza mama ma 57 lat. We wrześniu 2017 roku pękł jej tętniak w mózgu, który doprowadził do udaru krwotocznego w śród mózgowiu...
Nasza mama ma 57 lat. We wrześniu 2017 roku pękł jej tętniak w mózgu, który doprowadził do udaru krwotocznego w śródmózgowiu. Mama po operacji nie wybudziła się. Lekarze nie dawali wielkich nadziei na to, że mama będzie sama oddychać i odzyska przytomność. Po około 2 tygodniach samodzielny oddech powrócił, co nas ogromnie ucieszyło. Po kolejnych 6 tygodniach, mama zaczęła ściskać dłoń i zginać palce u nogi na żądanie, jednak nadal nie otworzyła oczu.Mama wymaga stałej opieki oraz specjalistycznej rehabilitacji, co wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Wierzymy, że będziemy w stanie kontynuować rehabilitację, a mama podziękuje osobiście za okazane wsparcie.  

Piechnik, 8688
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP:

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję