Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Tryjanowska, 6804

Kilka słów o beneficjencie

Jestem Nadia, urodziłam się 24.03.2014r., jako zdrowe dziecko. Byłam wesołym niemowlakiem, mój rozwój nie budził zastrzeżeń, umiałam mówić. Niestety w 2016r. moje życie się zmieniło. Zdiagnozowano u mnie autyzm.
Już nie byłam wesoła, a smutna, przestałam mówić, nie reagowałam na bliskich, w nocy budziłam się z płaczem. Nic nie sprawiało mi radości, byłam w innym świecie. Od tamtej pory rodzice walczą o moją przyszłość. Dzięki terapii i leczeniu znów się uśmiecham, jestem bardziej samodzielna, lecz brak mowy, lęki i inne problemy nadal utrudniają mi życie. Rodzice wierzą, że kiedyś będę żyć jak rówieśnicy, a z Waszą pomocą ta droga będzie łatwiejsza do przejścia.

Tryjanowska, 6804
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: