Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Mlicki, 4558

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Dariusz, mam 34 lata. Od 9 lat jestem chory na stwardnienie rozsiane. Obecnie leczę się w Katowicach...
 Mam na imię Dariusz, mam 34 lata. Od 9 lat jestem chory na stwardnienie rozsiane. Obecnie leczę się w Katowicach. Koszty leczenia są bardzo duże i nie jestem w stanie pokryć ich samodzielnie. Dlatego każdego z Was proszę o pomoc. Bardzo chciałbym normalnie funkcjonować.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Mlicki, 4558 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Z góry dziękuję za pomoc.

Mlicki, 4558
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: