Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pławecka, 3809

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Teresa Pławecka. W 2011 roku usłyszałam diagnozę - stwardnienie rozsiane. Dziś nie chodzę samodzielne (jeżdżę na wózku), często nie mam równowagi, trzęsę się.
W ubiegłym roku 25.02.2020 r. był po mnie helikopter, zabrał mnie do szpitala w Opolu, aby udrożnić mi drogi oddechowe, przeprowadzono tracheotomie, więc żyję tak sobie z rurką w gardle i założono mi PEG do karmienia dojelitowego. Dziś moje życie jest podobne do tego co było (chyba), bo ostatnich dwóch lat nie bardzo pamiętam, mogę każdego wkręcić, że go nie pamiętam :)

Pławecka, 3809
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: