Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Stachura, 2191

Kilka słów o beneficjencie

Brian urodził się 26.03.2008 roku z dziecięcym porażeniem mózgowym i diplegią spastyczną, przejawiającą się czterokończynowym napięciem mięśniowym...
Brian urodził się 26.03.2008 roku z dziecięcym porażeniem mózgowym i diplegią spastyczną, przejawiającą się czterokończynowym napięciem mięśniowym. Synek ma zaburzenia ruchu i aparatu artykulacyjnego oraz wady postawy. U Briana występuje również padaczka, zaćma lewego oka i nieuleczalna choroba skóry - rybia łuska. Korzysta on z rehabilitacji i zespołu potrzebnych mu specjalistów oraz systematycznych zabiegów operacyjnych. Pomimo swych chorób Brianek jest dzieckiem pogodnym, inteligentnym i otwartym na ludzi, a także chętnym do nauki, jak również zawziętym w walce ze swoją niepełnosprawnością. By rozwijać jego potencjał potrzebne są jednak pieniądze, które w znacznym stopniu umożliwiają naszą walkę z chorobami synka.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Stachura, 2191 pomożecie Państwo Brianowi w walce z chorobą i codziennymi zmaganiami. Z góry dziękujemy za pomoc.

Stachura, 2191
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: