Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kukułka, 14129

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Ewelina, w styczniu 2020r. uległam poważnemu wypadkowi. W jego wyniku byłam w śpiączce, a teraz poruszam się na wózku inwalidzkim, mam niedowład lewej strony ciała. Lekarze twierdzą, że to na szczęście odwracalne, ale wymaga długiej i kosztownej rehabilitacji.
Właśnie o pomoc w jej zapewnieniu chciałabym Cię poprosić! Ciebie 1% nic nie kosztuje, a dla mnie znaczy wstanie z wózka i samodzielność! Będę wdzięczna za każdą pomoc, mam 32 lata i moim marzeniem jest normalna, zdrowa rodzina i dzieci! Pamiętaj: jesteś moją szansą na samodzielność!

Kukułka, 14129
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: