Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Poterała, 13269

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Marta, choruję na cukrzycę insulinozależną od 12 r.ż. Codziennie zmagałam się z zastrzykami i pomiarami cukru. Kiedy udało mi się uzbierać na pompę insulinową, moje życie zmieniło się na lepsze. Zamiast codziennych zastrzyków, robię tylko 1 na 3 dni!
Moja pompa ma już 10 lat, jak każde urządzenie intensywnie używane zaczyna się psuć. Marzę o pompie, która ma system ciągłego monitorowania glikemii. Mierzy ona cukier 24h na dobę. Pomaga to uniknąć nagłych spadków i podwyższonych glikemii. Ceny nowych urządzeń wspomagających terapię są bardzo wysokie i znacznie przekraczają moje możliwości finansowe.

Poterała, 13269
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: