Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wiech, 10689

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Elżbieta, od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim.
Kilka lat temu byłam bardzo aktywna sportowo, uprawiałam szermierkę, startowałam w maratonach, tańczyłam. Zdobywałam medale w Polsce i za granicą. Niestety ze względu na pogarszający się stan zdrowia musiałam ze wszystkiego zrezygnować. Mimo wszystko nie poddaję się i staram się normalnie żyć. Żyć dla mojego wspaniałego męża i dla mojej cudownej córeczki. Dzięki Państwa pomocy zebrane środki przeznaczę na codzienną rehabilitację, która pomoże mi odzyskać sprawność fizyczną oraz na zakup sprzętu ortopedycznego, który ułatwi codzienne życie.

Wiech, 10689
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: