Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pawelski, 10319

Kilka słów o beneficjencie

Antoś urodził się z wadą nóżek - stopy końsko-szpotawe. Po wielu zabiegach leczenie kontynuowane jest przez ubieranie butów ortop. z szyną utrzymującą rotację stóp.
1 sierpnia 2018 roku postawiono Antosiowi diagnozę - białaczkę limfoblastyczną. Początkowo leczenie bardzo źle wpływały na naszą małą istotkę, liczne powikłania po chemii, każde zagrażające życiu. Nasz Bohater jest pełen życia, uśmiechu i radości pomimo codziennych zmagań z przeciwnościami. Prosimy o przekazanie 1% podatku dla naszego Wojownika-Antosia. Pieniążki zostaną przeznaczony na środki pielęgnacji, lekarstwa oraz zakup sprzętu ortopedycznego.

Pawelski, 10319
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: