Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Szuchta, 11038

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Karol Szuchta
Karol urodził się 31 marca 2016 roku. Już w okresie prenatalnym zdiagnozowano
u niego liczne wady mózgu, które potwierdziły się po porodzie, m.in.: małogłowie, wodogłowie, niedorozwój nerwów wzrokowych i stan po przebytym krwawieniu dokomorowym.Przeszedł 3 operacje: neurochirurgiczną i 2 ortopedyczne (rekonstrukcje bioder). Niestety cały czas towarzyszą mu dystonia i spastyka. Bez codziennej rehabilitacji, masaży i pionizowania Karolowi grożą skolioza i bolesne przykurcze. Dzisiaj Karol ma 7 lat, jest dzieckiem leżącym, nie komunikującym się i niewidomym.POMÓŻ NAM WALCZYĆ O ZDROWIE KAROLAPrzekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SZUCHTA,11038 wspierasz nas w codziennych zmaganiach.RODZICE I BRAT FILIP

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy