Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Żabiński, 9782

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Piotr, jestem 29-letnim mężczyzną, dla którego los okazał się niełaskawy. We wczesnym dzieciństwie zachorowałem na świnkę, po której utraciłem słuch w obu uszach.
Wskutek tego nie miałem takich możliwości rozwoju jak rówieśnicy. Pomimo trudności staram się cieszyć życiem, mam przyjaciół, którzy rozumieją moją sytuację. Dzięki aparatom słuchowym mogę w miarę normalnie funkcjonować. Wymagają one jednak napraw i wymiany co kilka lat, a koszt obu dousznych aparatów słuchowych to obecnie 6000 zł i są tylko częściowo refundowane przez państwo. To dla mnie duży wydatek. Pracuję fizycznie w sklepie meblowym i zarabiam niewiele. Będę więc wdzięczny za każdą okazaną pomoc finansową i serdecznie za nią z góry dziękuję.

Żabiński, 9782
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: