Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szkudlarski, 9275

Kilka słów o beneficjencie

Cześć! Nazywam się Łukasz Szkudlarski, mam 21 lat. Od 6 roku życia choruję na cukrzycę typu 1...
Cześć!Nazywam się Łukasz Szkudlarski, mam 21 lat. Od 6 roku życia choruję na cukrzycę typu 1.Leczenie cukrzycy jest niestety kosztowne - zbieram fundusze na pompę insulinową nowej generacji, z ciągłym monitoringiem glikemii, która jest określana mianem "sztucznej trzustki.”Jej koszt nie jest mały, więc zwracam się o pomoc w tej sprawie do Państwa. Zakup takiej pompy pozwoli mi na zminimalizowanie liczby nakłuć palców w celu zbadania poziomu glikemii oraz wdrożyć mechanizmy alarmowe by nie dopuścić do hipo- lub hiperglikemii. W moim przypadku problem polega na tym, że dość często zdarza mi się nie odczuwać spadków poziomu glikemii, co może prowadzić nawet do śmierci. Pompa insulinowa stale monitoruje poziom cukru we krwi za pomocą specjalnego sensora i (w skrócie) odpowiednio do tych wskazań dawkuje insulinę. W razie spadku poziomu glikemii zatrzymuje pompę.Koszt zestawu (pompa i glukometr/pilot) to 17000zł.  Z góry bardzo serdecznie Państwu dziękuję za okazaną pomoc.

Szkudlarski, 9275
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: