Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kulej, 9037

Kilka słów o beneficjencie

Łukasz Kulej
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Łukasz Kulej i jestem podopiecznym Fundacji AVALON. Mam 39 lat.
Od urodzenia choruję na dziecięce porażenie mózgowe. W 2015 roku doznałem urazu kręgosłupa szyjnego z uszkodzeniem rdzenia kręgowego w wyniku którego mój stan zdrowia się bardzo pogorszył. Przez pół roku leżałem bezwładny. Obecnie dzięki intensywnej rehabilitacji stanąłem na nogi. Wymagam stałej opieki i pomocy osób trzecich nawet w najprostszych czynnościach dnia codziennego.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KULEJ, 9037 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: