Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Skrzypczak, 8789

Kilka słów o beneficjencie

Maciej Skrzypczak
DAJ MI NADZIEJĘ NA LEPSZE JUTRO
W lipcu 2017 roku uległem nieszczęśliwemu wypadkowi, który zdarzył się w ogrodzie naszego domu - złamałem kręgosłup w odcinku szyjnym, uszkadzając rdzeń kręgowy.
Momentalnie straciłem czucie w całym ciele od barków w dół, całkowity paraliż, operacja, OIOM, zatorowość płucna - walka o życie, którą przetrwałem myśląc o dzieciach i żonie. Miesiąc po wypadku zaczęła się intensywna rehabilitacja, która trwa do dzisiaj. Rehabilitacja jest kosztowna, ale przynosi efekty. Niestety ciało od piersi w dół jak i dłonie dalej mam porażone, ale ręce nabierają siły, wzrasta w nich ruchomości oraz wraca czucie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SKRZYPCZAK, 8789 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz rehabilitacji.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: