Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Podladowska, 8000

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Karolina Podladowska, urodziłam się 31.12.1999r. Moje życie zupełnie się zmieniło w marcu 2017r. Zostałam potrącona przez samochód, przez 4 miesiące byłam w śpiączce.
Powoli dzięki zaangażowaniu rodziców, siostry wracam do życia. Muszę od początku uczyć się siadać. Moim wielkim marzeniem jest zacząć chodzić. Na Facebook'u jest grupa „Obudźmy Karolinkę”, tam możecie się dowiedzieć o moich „małych-wielkich” postępach. Zwracamy się z prośbą o pomoc w uzbieraniu środków finansowych na rehabilitację i środki zaopatrzenia medycznego: pieluchy, podkłady

Podladowska, 8000
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: