Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Barczuk, 7863

Kilka słów o beneficjencie

Paweł Barczuk
POMÓŻMY WSPÓLNIE PAWEŁKOWI STANĄĆ NA NOGI!
Pawełek urodził się w 2015 r. Cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce Czterokończynowe.
Mimo ciężkiej pracy nad swoją sprawnością uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Naszym marzeniem jest, aby Pawcio zaczął chodzić, abyśmy mogli pokazywać mu świat nie z perspektywy wózka. Pawełek jeszcze nie mówi, ale w jego oczach można dostrzec wdzięczność. Pawcio wymaga codziennej rehabilitacji i specjalistycznego sprzętu, co wiąże się z bardzo dużymi kosztami, dlatego bardzo prosimy o 1% podatku.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Barczuk, 7863 pomagacie Państwo Pawełkowi w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: