Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Korozej, 7671

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Korozej Alicja. Od 16 lat po nieudanej operacji guza rdzenia kręgowego jestem sparaliżowana od pasaw. Wózek jest moimi nogami, to takie trudne żyć i co dzień pokonywać wszystkie trudności, ale walczę od 6 lat lecząc wysiedziane na wózku odleżyny.
Mój stan zdrowia pogorszył się, większość czasu spędzam w łóżku, co doprowadziło do zaniku mięśni i potrzebuję pomocy we wszystkich czynnościach. Zbieram na rehabilitację. Brak pieniędzy to główna przeszkoda a koszty leczenia tych odleżyn są wysokie. Życie zmusiło mnie o proszenie o pomoc, więc proszę i z góry dziękuję każdemu, kto okaże trochę serca.

Korozej, 7671
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: