Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Błaziak, 7413

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Sylwia Błaziak. Mam 32 lata. W dzieciństwie zdiagnozowano u Mnie poważną chorobę stawową MIZS.
Dzięki zaangażowaniu mojej mamy i wielu innych osób chodzę teraz samodzielnie za pomocą kuli łokciowej. W międzyczasie doszły nowe inne choroby, w tym ciężkie nadciśnienie płucne. Potrzebuję w wielu sytuacjach zaangażowania osób trzecich. Przewlekła choroba generuje duże koszta, więc założyłam subkonto, aby zbierać wpłaty z 1%. Zbieram na rehabilitację, masaże, sprzęt ortopedyczny i potrzebne leki. Abym mogła samodzielnie się poruszać i być aktywna społecznie.

Błaziak, 7413
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: