Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Olkowska, 7381

Kilka słów o beneficjencie

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą udzielenia pomocy mojej osobie. Dotychczas starałam się radzić sobie sama, a nawet służyć pomocą innym osobom. Życie jest jednak nieprzewidywalne i teraz to ja jestem tą, która liczy na pomoc ze strony dobrych ludzi...
Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą udzielenia pomocy mojej osobie. Dotychczas starałam się radzić sobie sama, a nawet służyć pomocą innym osobom. Życie jest jednak nieprzewidywalne i teraz to ja jestem tą, która liczy na pomoc ze strony dobrych ludzi. Nazywam się Aneta Olkowska. Mam 40 lat. Jestem odważną i kochającą życie kobietą. Mam swoje pasje, zainteresowania i jeszcze wiele marzeń do zrealizowania. Niestety choroba, na którą cierpię, Rdzeniowy Zanik Mięśni  (SMA), każdego dnia zabiera cząstkę mnie, niszczy moja siłę fizyczną, odbiera mi sprawność i chęci do życia. W chwili obecnej jedynym lekiem na SMA jest ciągła i systematyczna rehabilitacja. To dzięki niej mogę choć na chwile zahamować postęp i poczuć, że normalnie żyję.To o co proszę Państwa to o Wasz 1% podatku, który wykorzystam na rehabilitację, spowolniające postęp choroby leczenie oraz codzienne funkcjonowanie. Dzięki Państwa życzliwości będę mogła zawalczyć o moją sprawność  i samodzielność każdego dnia, a Państwo będziecie tego udziałem.Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie mojego apelu. Z góry też bardzo dziękuję za każdy gest dobrej woli przez Państwa dla mnie uczyniony.   

Olkowska, 7381
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: