Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Czabaj, 6742

Kilka słów o beneficjencie

Lucyna Czabaj
WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ
Choroba zaczęła się dość niewinnie - od omdlenia w pracy 9 maja 2014 r. Miałam wtedy 25 lat. Po długich wędrówkach po szpitalach postawiono diagnozę - rak wewnątrzwątrobowych dróg żółciowych z przerzutami do węzłów chłonnych, wątroby, trzustki i kości...
Choroba zaczęła się dość niewinnie - od omdlenia w pracy 9 maja 2014 r. Miałam wtedy 25 lat. Po długich wędrówkach po szpitalach postawiono diagnozę - rak wewnątrzwątrobowych dróg żółciowych z przerzutami do węzłów chłonnych, wątroby, trzustki i kości. Trzy rodzaje chemioterapii oraz radioterapia nie zmieniły faktu, że guzy są nieoperacyjne. Jednak w końcu udało się osiągnąć stabilizację! Nastąpiło pół roku przerwy.  Czas spełniania marzeń, zmieniania stanu cywilnego, odpoczynku i spokoju ducha. Niestety, rak nie ustępuje. Pod koniec 2016 roku odkryto nowy przerzut, tym razem na jajniku. Nowy Rok zaczyna się kolejną chemioterapią.Wszelka pomoc z Państwa strony pomaga mi chociaż na chwilę odpocząć od zmartwień. Nie dręczyć się, że znowu przeze mnie i mojego raka na wszystko brakuje pieniędzy.  Nie przejmować się tym, że nie mam za co wykupić leków.  Za okazane serce - ogromnie dziękuję!
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Czabaj, 6742 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o zdrowie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: