Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Studnicka, 6532

Kilka słów o beneficjencie

Emilia Studnicka
Pomóż mi być sprawną mamą.
Mam na imię Emilia i od wielu lat zmagam się ze stwardnieniem rozsianym oraz z nowotworem złośliwym.
Mam cudowną córeczkę, która jest moim motorem do działania. Dzięki Fundacji i Państwa wpłatom mogę finansować drogie leczenie oraz niezbędną rehabilitację, która sprawa, że mogę cieszyć się z prostych chwil spędzonych z nią. Jest niewyobrażalnie trudne tkwić w niepewności, czy doczeka się upragnionych chwil z dzieckiem, czy wystarczy sił, aby otoczyć je opieką lub środków do zapewnienia leczenia i walki z bólem czy problemami z poruszaniem się. Stałe leczenie i rehabilitacja zapobiegają nawrotom choroby, sprawiają, że mogę żyć jak inni.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem STUDNICKA,6532 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: