Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pietroński, 5885

Kilka słów o beneficjencie

Filip Pietroński
Pomóż mi zobaczyć świat tak jak widzisz go Ty. Przekaż mi 1% swojego podatku!
Mam na imię Filipek, jestem wesołym chłopcem, który chce odkrywać świat, mam 7 lat.
Niestety ciągle coś mi w tym przeszkadza, a ja sam nie wiem co to jest. Słyszałem jak rodzice rozmawiali z przyjaciółmi, że mam autyzm. Zupełnie tego nie rozumiem, ale chce bawić się i biegać z kolegami, chcę mieć przyjaciół. Rodzice zapisali mnie do przedszkola, mam tu specjalne zajęcia. Kiedyś mama mówiła do taty, że to za mało, ale wszystko kosztuje tak dużo pieniążków, a nam ich troszkę brakuje. Tylko tatuś chodzi do pracy, mamusia zostaje ze mną i moim starszym braciszkiem.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pietroński, 5885 dajesz mi szansę na lepszą przyszłość oraz wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: