Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Dolega, 5828

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Jakub Dolega. Mam 15 lat. 5 lat temu zachorowałem na cukrzycę typu 1, która jest insulinozależna. Substancję tą dostarczam za pomocą pompy insulinowej. Mimo, że ta choroba sama w sobie nie jest niebezpieczna...
Nazywam się Jakub Dolega. Mam 15 lat. 5 lat temu zachorowałem na cukrzycę typu 1, która jest insulinozależna. Substancję tą dostarczam za pomocą pompy insulinowej. Mimo, że ta choroba sama w sobie nie jest niebezpieczna, to dla młodego człowieka jest bardzo uciążliwa. Zarobione dzięki Wam pieniądze chciałbym wydać na leki, na rozwijanie moich zainteresowań, którymi są informatyka i sport oraz na pomoce edukacyjne.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Dolega, 5828 pomagasz mi w zmaganiach z cukrzycą. Z góry dziękuję za pomoc.

Dolega, 5828
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: