Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Stasiak, 582

Kilka słów o beneficjencie

Elżbieta Stasiak
JEDNAK TE CHOROBY ŹLE TRAFIŁY, BO JA TAK ŁATWO SIĘ NIE PODDAM!
Nazywam się Elżbieta Stasiak, nie mam 9 lat, ale 58 i ogromny apetyt na życie! 20 lat choruję na ataksję rdzeniowo-mózdżkową.
Jest to choroba nieuleczalna. Bardzo słabo mówię, ręce moje są bezsilne, a nogami moimi jest wózek inwalidzki. Od 10 lat choruję na reumatoidalne zapalenie stawów, a od 3 lat mam straszny kłopot z lewym okiem na które nie widzę. Odklejona i martwa siatkówka nie daje szans na widzenie. Mimo tych chorób staram się żyć w miarę normalnie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Stasiak, 582 wspieracie Państwo mój plan powrotu do zdrowia i pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: