Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Rączkowska, 550

Kilka słów o beneficjencie

Paulina Rączkowska
WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SPRAWNOŚĆ
Nazywam się Paulina Rączkowska. W grudniu 2009 roku doznałam urazu rdzenia kręgowego i od tego czasu poruszam się na wózku inwalidzkim.
Od dnia wypadku nieustannie walczę o odzyskanie sprawności. Przede mną jeszcze długi okres leczenia i ćwiczeń. Zebrane środki chciałabym przeznaczyć na specjalistyczne badania, leczenie i dalszą rehabilitację, dlatego tak cenne dla mnie jest każde wsparcie finansowe.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem RĄCZKOWSKA, 550 wspieracie mnie Państwo w powrocie do zdrowia i codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: