Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Skiba, 4975

Kilka słów o beneficjencie

Michasia urodziła się 02.06.2011r. Choruje na padaczkę lekooporną, niedoczynność tarczycy, trombofilię (zakrzepicę) i hemimegalencefalię prawostronną. W szóstym miesiącu życia przeszła udar niedokrwienny w obszarze unaczynienia prawej MCA...
Michasia urodziła się 02.06.2011r. Choruje na padaczkę lekooporną, niedoczynność tarczycy, trombofilię (zakrzepicę) i hemimegalencefalię prawostronną. W szóstym miesiącu życia przeszła udar niedokrwienny w obszarze unaczynienia prawej MCA.  Nasze Słoneczko jest stale pod opieką oddziałów neurologii dziecięcej, endokrynologii i hematologii oraz poradni specjalistycznych. Michalinka jest pogodną dziewczynką. Zawsze uśmiechnięta. Bardzo towarzyska i ciekawa świata. By móc nadrobić zaległości spowodowane wielokrotnymi napadami padaczki i udarem, potrzebna jest stała intensywna rehabilitacja oraz zajęcia terapeutyczne.   Z góry dziękujemy Anna i Bogdan Skiba, rodzice Michasi

Skiba, 4975
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: