Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bartoszewicz, 4617

Kilka słów o beneficjencie

W zeszłym roku nasza Mama - Maria Bartoszewicz przeszła operację usunięcia łagodnego guza mózgu, po której nastąpiły duże komplikacje...
 W zeszłym roku nasza Mama - Maria Bartoszewicz przeszła operację usunięcia łagodnego guza mózgu, po której nastąpiły duże komplikacje. W ciągu 5-cio miesięcznego pobytu w szpitalu (z tego prawie 4 miesiące w śpiączce) przeszła wiele zabiegów operacyjnych. Jest osobą całkowicie leżącą, nie mogącą samodzielnie egzystować, bez jakiegokolwiek kontaktu. Wymaga specjalistycznej rehabilitacji. Wszystko to wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Zwracamy się do ludzi życzliwych, wyrozumiałych, dobrej woli i dobrego serca o wsparcie by pomóc naszej Księżniczce "wrócić do życia".  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Bartoszewicz, 4617 pomagają Państwo naszej Mamie w powrocie do zdrowia. Wierzymy, że pojedyncze akty dobroci wspólnie tworzą wielkie dobro. Za okazałą pomoc, wyrozumiałość i życzliwość jesteśmy i zawsze będziemy ogromnie wdzięczni. Z całego serca dziękujemy za każde wsparcie!Alicja, Paweł, Damian

Bartoszewicz, 4617
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: