Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Rybarczyk, 4602

Kilka słów o beneficjencie

Bartosz Rybarczyk
PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ
Mam na imię Bartosz, mam 26 lat i od urodzenia choruję na nieuleczalną genetyczną chorobę skóry - pęcherzowe oddzielanie się naskórka...
 Mam na imię Bartosz, mam 26 lat i od urodzenia choruję na nieuleczalną genetyczną chorobę skóry - pęcherzowe oddzielanie się naskórka. Choroba ta bardzo utrudnia mi życie. Nieustająco powstające pęcherze na całym ciele i w jamie ustnej uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Dodatkowo pojawił się guz na kostce lewej nogi, który jest nieusuwalny, a bardzo ogranicza chodzenie. Koszty opatrunków, maści i leków są znaczne. Bardzo pomogły by mi lepsze opatrunki, zagraniczne leki i rehabilitacja. Ja sam nie mogę sobie na to pozwolić ze względów finansowych, więc zwracam się z prośbą do wszystkich Państwa o pomoc, abym mógł nadal samodzielnie funkcjonować.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Rybarczyk, 4602 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Będę bardzo wdzięczny za każdą, choćby najmniejszą wpłatę.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: