Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Walczyńska, 4088

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Ela Walczyńska. Choruję na ostrą białaczkę szpikową. Zawsze prowadziłam zdrowy i aktywny tryb życia. Pod koniec roku 2014 okazało się, że jestem chora...
 Nazywam się Ela Walczyńska. Choruję na ostrą białaczkę szpikową. Zawsze prowadziłam zdrowy i aktywny tryb życia. Pod koniec roku 2014 okazało się, że jestem chora. Do mojego wyzdrowienia konieczna jest ciężka chemioterapia oraz przeszczep szpiku kostnego zakończony długą rehabilitacją. Jak każdy chory chcę wyzdrowieć, by móc cieszyć się szczęśliwym życiem z cudowną rodziną i gronem bliskich przyjaciół. Nikt z nas nie wpisuje choroby na karty życia swojego i bliskich. Ona pojawia się sama, niespodziewanie. A my zadajemy sobie zawsze to samo pytanie: dlaczego ja? Odpowiedzi nie znamy, ale możemy stworzyć poczucie ludzkiej więzi i razem stawić czoła jednej z największych przeciwności losu. Dlatego proszę Was, ludzi dobrej woli, o pomoc finansową, tak bardzo potrzebną w trakcie walki z chorobą i podczas rehabilitacji po przeszczepie.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Walczyńska, 4088 pomagają mi Państwo w szczęśliwym wyzdrowieniu. Z góry dziękuję za pomoc.

Walczyńska, 4088
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: