Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kiziński, 3589

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Kamil i mam 35 lat. We wrześniu 2011 roku złamał mi się kręgosłup. Był lipiec 2011 roku, budząc się pewnego dnia poczułem ból pleców...
Mam na imię Kamil i mam 35 lat. We wrześniu 2011 roku złamał mi się kręgosłup. Był lipiec 2011 roku, budząc się pewnego dnia poczułem ból pleców, myślałem że to od siłowni i zacząłem brać dużą ilość środków przeciwbólowych, ponieważ z tygodnia na tydzień ból był coraz gorszy.Zgłaszałem się na SOR i izbę przyjęć do szpitala zostałem przyjęty do szpitala w momencie, kiedy przestałem chodzić, a nawet siedzieć. Taki stan pozostanie już do końca życia, jeżeli nie poddam się jakieś nowatorskiej metodzie, ale niestety potrzebuję pieniędzy, by poprawić komfort życia na wózku.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kiziński, 3589 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością.Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

Kiziński, 3589
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: