Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Piechna, 3216

Kilka słów o beneficjencie

Ilona Piechna
DZIĘKUJĘ ZA DOTYCHCZASOWĄ POMOC :)
Nazywam się Ilona Piechna, mam 28 lat. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce, w związku z czym poruszam się na wózku inwalidzkim. Przeszłam już kilkanaście operacji czekają mnie kolejne. Potrzebuję codziennej, specjalistycznej rehabilitacji.
W miarę swoich możliwości ćwiczę samodzielnie i rozwijam się zawodowo. To dzięki Państwu udało mi się zdobyć fundusze na wózek, na którym mogę poruszać się samodzielnie i umożliwia mi leprze życie. Teraz mocno wierzę, że dzięki wam będę miała możliwość walczenia o lepszą sprawność jak i samodzielność, od 3 lat mieszkam sama i fizyczna samodzielność jest mi bardzo potrzebna jak najdłużej.
Przekazując 1% podatku FUNDACJI AVALON z dopiskiem Piechna, 3216 pomagają mi Państwo walce o lepszą sprawność i w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: