Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pers, 3035

Kilka słów o beneficjencie

Natalia Pers
PROSZĘ O POMOC W NASZYCH CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Natalia Pers urodziła się 29.08.2012 ,jako wcześniak. Od urodzenia nie widzi na jedno oko...
 Natalia Pers urodziła się 29.08.2012, jako wcześniak. Od urodzenia nie widzi na jedno oko, ma opóźniony rozwój psychoruchowy, posiada dysmorfię palców rąk i stóp oraz zespół dysmorficzny. Leczona jest poradni genetycznej we Wrocławiu, przychodni okulistycznej przy szpitalu klinicznym w Katowicach, poradni neurologicznej w Krapkowicach i Opolu. Istnieje możliwość leczenia operacyjnego ale tylko w USA. Natalka jest pod opieką ojca, który sam ma grupę inwalidzką, ale pracuje i zajmuje się Natalią, matka Danuta zmarła po ciężkiej chorobie płuc w czerwcu 2014. Prosimy o pomoc przy leczeniu i rehabilitacji.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Pers, 3035 pomagają Państwo naszej rodzinie w walce z codziennymi zmaganiami.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: