Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Czapska, 2560

Kilka słów o beneficjencie

Marta Czapska
POMÓŻ MI WALCZYĆ Z CHOROBĄ
Nazywam się Marta Czapska. W 2012 r. zdiagnozowano u mnie zespół DEVICA. Jest to rzadka i nieuleczalna choroba, w której własny układ odpornościowy atakuje mój rdzeń kręgowy i nerwy wzrokowe. Powoduje to zapalenie rdzenia i nerwów wzrokowych, a w konsekwencji ich demielinizację.
Cieszę się każdym dniem i chcę walczyć z chorobą. Leki jakie muszę przyjmować nie są refundowane przez NFZ i są pełnopłatne. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CZAPSKA, 2560 pomagacie mi Państwo w pokryciu kosztów leczenia, codziennego funkcjonowania i walki o siebie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: