Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Surma, 2501

Kilka słów o beneficjencie

Miłosz Surma
PAMIĘTAJ O MNIE WYPEŁNIAJĄC PIT
Szanowni Państwo! Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową na terapię i rehabilitację dla naszego syna MIŁOSZA SURMA, który od pierwszego roku życia choruje na astmę oskrzelową niekontrolowaną i brak koncentracji a także nieprawidłowości chodu i poruszania się...
Szanowni Państwo! Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową na terapię i rehabilitację dla naszego syna MIŁOSZA SURMA, który od pierwszego roku życia choruje na astmę oskrzelową niekontrolowaną i brak koncentracji a także nieprawidłowości chodu i poruszania się ze względu na przykurcz ścięgna Achillesa, a także obniżenie lewego barku. Po konsultacji z lekarzem stwierdzono u Miłoszka podejrzenie Zespołu Aspargera. Obecnie Miłoszek ma 9 lat i uczęszcza do trzeciej klasy szkoły podstawowej. Jest bardzo pogodnym dzieckiem. Aby Miłoszek mógł się dobrze rozwijać i funkcjonować niezbędna jest długotrwała terapia i rehabilitacja, a także leczenie farmakologiczne. Dlatego w imieniu Miłoszka i naszym prosimy o każdą złotówkę przekazaną na nasze dziecko.   
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Surma, 2501 pomożesz mi w zebraniu środków na rehabilitacje i leczenie farmakologiczne. Za każdą przekazaną złotówkę serdecznie dziękujemy.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: